top of page
Screenshot 2023-09-11 at 10.58.57.png
7EFCD76B-BC73-45B5-9484-F6E0F06842AF.JPG

Sleepover. Pabusk su sese in dolce far niente

Kada paskutinį kartą ryte pabudai didžiulėje lovoje su savo sese arba geriausia drauge ir Jums niekur nereikėjo skubėti?

Tikriausiai dar vaikystėje, kai viskuo rūpinosi mama, o tau pačiai nereikėjo vos pabudus lėkti gaminti pusryčių savo vaikams, galvoti apie neužbaigtus darbus, neatsakytus el. laiškus ir visus kitus suaugusių gyvenimo reikalus. Kaip retai arba jau niekada leidžiam sau pabėgti iš galvoje sustyguotos rutinos, ne į kvalifikacijos kėlimo kursus, saviugdos stovyklas ir dvasingumo retrea’tus, kuriuose irgi reikia įtempus ausis klausytis, mokintis ir kažko būtinai išmokti. O juk kartais norisi tiesiog pasileisti plaukaus ir šokti, pabusti ryte ir lovoje gerti kavą, užsigeriant mimoza. Lėtai ir ilgai. Moterims taip reikia ir norisi tiesiog žiūrėti sentimentalų, gerą, dešimt kartų matytą filmą ir iki vidurnakčio valgyti spragėsius, žinant, kad kitą rytą ir vėl laukia ne indų plovimas, o ilgas ir saldus “DOLCE FAR NIENTE” (lt. ,,saldus nieko neveikimas''). O jeigu visu šiuo saldumu gali dalintis su savo sese arba geriausia drauge…

Tu tik įsivaizduok!

SPALIO 19-22 d. 

Jei jauti, kad tai tavo svajonių laikas su sese, geriausia drauge ar soul mate, parašyki mums ir registruoki dvi vietas Sleepover savaitgalyje:

Zelve_Symbol_Black.png
C6A2D242-59CD-4FE0-BDF9-060B6956AAD6.png

PROGRAMA

Mūsų lauks keturios įsimintinos dienos, dedikuotos visų laikų moteriškiausiems filmams kaip, ,,Eat pray Love'', ,,Sex & The City'', ,,Pretty Woman'' bei ,,Notebook''.

Visoms dalyvėms atiteks asmeninė Editos Nyork sesių fotosesija, Santos majų sesija bei pasirinkti masažai ir žinoma galimybė šį savaitgalį įamžinti bendra tatuiruote su sese ar geriausia drauge. 

IMG_5641.jpeg

PIRMOJI DIENA

inspired by ,,Eat Pray Love''

Tai pirmoji mūsų diena drauge, kurios metu susipažinsime išgirdusios garsiąją ,,Eat Love Pray" filmo frazę - ,,What is your word?'' (lt. ,,koks yra tave apibūdinantis žodis''). Šios dienos kvietimas yra nerti į malonumų, atradimų ir skonių pasaulį tarytum keliautum per Italiją, Balį ir per tai susijungtum su Vandens elementu, kuris tą dieną mus lydės. Vos susitikus mūsų lauks pirties ritualas, spa procedūros ir itališko stiliaus vakarienė. 

 

Gyvenimo Gurmanės užrašai

IMG_5642.jpeg

ANTROJI DIENA

inspired by ,,Sex & The City''

Antroji diena, prasidės lėtu rytu su sese lovoje, nepertraukiamais pusryčiais bei pokalbiais apie Wild and young days, kurioms pats laikas sugrįžti. Ši Ugies elemento diena tai Sleepover'io fejerverkas! Mūsų laukia make up'ai, kokteiliai, persirengimas į mėgstamiausią ,,Sex & The City" personažę ir šokiai iki paryčių su DJ, o svarbiausia tą vakarą tatuiruočių meistras sukurs matching tattoos, norinčioms sesėms.

Tad, aukštakulniai, pritrenkianti apranga ir wild spirit tądien būtinybė. 

Vakarėlių Liūtės užrašai

IMG_5460.jpeg

TREČIOJI DIENA

inspired by ,,Pretty Woman''

Sesių savaitgalis negali 

apsieiti be ritualų ir magijos, visai kaip vaikystėje, kai pasislėpusios burdavomės su adata, kad tėvai neužtiktų. Diena, įkvėpta filmo ,,Pretty Woman'' skirta vidinio grožio puoselėjimui, svajonėms, laiškams ir eilėms, įgalinančioms tos dienos Oro elementą. Na, o svarbiausia tądien mūsų lauks minkštų pagalvių mūšis su spragėsiais bei pižamomis, žiūrint mėgstamiausią visų laikų filmą.

Mistikės užrašai

IMG_5635.jpeg

KETVIRTOJI DIENA

inspired by ,,Notebook''

Paskutinė diena, skirta savaitgalio užrašams nugulti, plaukiojant valtimi ir geriant karštą vyną gamtoje. Filmo ,,Notebook'' garso takelis įžemins mus 

jausmingumui, romantikai 

ir draugystei, kuri palaiko, kad ir kas benutiktų. Šią Žemės elemento dieną tegu gyvuoja meilė ir šilti apsikabinimai. Nors ir teks atsisveikinti, visos žinosime, kad kartą šiame krante patyrėmė kažką labai jautraus, artimo ir ypatingo.

Tu Tik Tikėk...

Romantikės užrašai

PRAMOGOS

18783972-7E39-49FE-BF91-3E1240EB0E5D.JPG

EDITA NYORK


Aš esu Edita, bet jau kuris laikas žmonės mane vadina “sunset girl” ir sielų fotografe. Nesu kažkokios vienos filosofijos atstovė. Aš tiesiog begalinai tikiu gamtos ir žmogaus sinergijos magija. Mano gyvenimo filosofija gimė iš asmeninės patirties ir sutilpo į tris žodžius - “Tu Tik Tikėk” - savo svajonėmis ir prigimtiniu unikalumu, gamtos dovanotais talentais, savo vidine galia ir visatos dėsniais. Aš gyvenu kūryboje ir tiesiog tirpstu iš meilės savo veiklai. Gyvenimas prie jūros įkvėpė mane sukurti savo prekinį ženklą “366 SUNSETS”. Na, o fotografija leidžia man žmonėms parodyti jų pačių unikalumą ir sielą per akių žvilgsnį.  

Šį pavasarį, Šveicarijos kalnuose, tokiame ypatingame nieko neveikime pabudau su savo mylima sese. Dviese. Išškridom švęsti jos gimtadienio. Pabudau 6 valanda ryte, visiškoje tyloje, kalnuose lyjant lietui. Pažiūrėjau į šalia miegančią savo sesę, paglosčiau jos garbanas ir net susigraudinau, pagalvojus, kad paskutinį kartą taip buvo, tik kai buvom mažos. Tada sekė trys dienos ypatingai jaukaus ir jautraus laiko kartu: ilgi ilgi pusryčiai su n puodelių arbatos, gulinėjimasis lovoje per pietus, vakare ir dar ryte, grožio procedūros, saldumynų valgymas lovoje, piknikas kalnuose, juokas iki ašarų iš piršto ir nostalgiškų vaikystės prisiminimų. Pačios susikūrėm savo magiją ir atrodė, kad joks kitas pasaulis neegzistuoja. 

Šis patirtas jausmas kurį laiką gyveno manyje, vis kuždėdamas, kad kiekviena moteris, turinti sesę ar sielos draugę, tiesiog privalo sau leisti tai patirti. Išmintingiausia yra dalintis ir pasakoti ne apie tai, ką perskaitei knygose, o ką pats patyrei savo kūnu ir siela.

 

Tad, parašiau savo meilei, sielos sesei Santai ir papasakojau apie kalnuose užgimusią idėją - sukurti kažką, ko dar nebuvo, išjausti ir pakviesti moteris ne į mokymus, o į savaitgalio vakarėlį su sese. Susitikome mano krante, apsikabinom, praleidom dvi nuostabias dienas kūryboje, įsijautusios į kiekvienos gamtos jai dovanotus talentus ir dovanas. O šiandien, pagaliau dalinamės ir iš visos širdies kviečiame patirti kosminį laiką sleepover’yje “Pabusk su sese in Dolce farniente”!


SANTA AUDICKAITĖ
 

Aš esu Santa, gyvenimą žaidžianti moteris, dažnai laikoma ,,atostogų injekcija kūnui ir sielai''. Savo gyvenimo filosofiją radau Pietų Amerikos džiaugsme ir spalvose per salsą, maistą, menus, saviraiškos laisvę ir jogos kryptį, pagardintą Majų išmintimi. Sukūrusi ,,Dome of Grace'' erdvę dalinuosi ,,Your flow is your glow'' renginiais moterims, kuriuose su meile ir tikėjimu kūrybos galia, pakviečiu jas patikėti, kad per juoką, lengvumą ir džiaugsmą ateina visi atsakymai ir tikroji gyvenimo kryptis.

Box1-1-scaled_edited.jpg

PABUSK SU SESE 

in dolce far niente

VIETA

Želvė Village & Spa, Pajūris, Kretingos raj.


19 d. check in 2pm
22 d. check out 5pm 

DATA

Š. m. spalio 19-22 d. (keturios dienos) 

JŪS

Jei jūs esate 
sesės, geriausios draugės ar sielos sesės šis pasiūlymas JUMS.

KAINA

727 eur asmeniui (galimas apmokėjimas dalimis).


Į kainą neįskaičiuotas transportas pirmyn/atgal bei papildomos paslaugos, kaip masažai (45eur) bei tatuiruotės (50eur) darymasis.

Vietų skaičius labai ribotas

Coffee in Bed

SĄLYGOS

Tau prireiks: sportinės aprangos, pižamos, šilkinio chalato, maudymosi kostiumėlio, gertuvės, jogos kilimėlio, užrašų knygelės, tušinuko, suderintos su sese aprangos fotosesijai. 
 

Dėl stovyklos klausimų kreiptis į Santą arba Editą, whatsapp +37062605520 arba rašyti domeofgracelt@gmail.com
 

Bendrai stovyklos komunikacijai bus sukurta whatsapp grupė, kur visos dalyvės galės užduoti rūpimus klausimus. 
 

Dalyvavimas stovykloje patvirtinamas atlikus visos sumos arba konkrečios dalies (sutarus asmeniškai ) pavedimą į banko sąskaitą:
 

Gavėjas: Santa Audickaitė

Banko sąskaita: LT377044090101969856

Bankas: SEB

Pavedimo paskirtis - Želvė Village
 

ARBA
 

Gavėjas: Edita Skuodė

Banko sąskaita: LT517300010087242587

Bankas: Swedbank

Pavedimo paskirtis - Želvė Village


 

Pastaba. Atšaukus registraciją, jau sumokėtas dalyvio mokestis grąžinimas šiomis dalimis, tokiais terminais:
 

- likus 4 savaitėms iki renginio, grąžinama 50% visos sumos;

- likus 2 savaitėm iki renginio, suma negrąžinama. 

Su meile, Edita ir Santa

bottom of page