top of page
Uf6JvPho_edited.jpg

Ar esi pasiruošęs imti, o ne tik duoti?

 

Asmeninės Majų konsultacijos metu įgysi žinių apie Majų kosmoviziją. Remiantis Tzolk'in, Mėnulio kalendoriumi, sužinosi savo pasąmoninę motyvaciją, autentišką kryptį bei su kokiais iššūkiais gali tekti susidurti. Pasidalinsiu gausa personalizuotų patarimų, kaip susijungti su savo palydovais kelyje, tokiais kaip gamtos elementu - vedliu bei toteminiu gyvūnu. Atrasi būdus kaip įgalinti savo asmenybės privalumus, o tuo pačiu skirti mažiau energijos seniems įsitikinimams. Pasidalinsiu rekomendacijomis dėl tinkamų karjeros krypčių ir kokius asmeninius ritualus, praktikas skirta atlikti. Tegu visa kita lieka staigmena…

 

Su meile,

Santa Audickaitė, Dome of Grace | Casa de Amor įkūrėja

Inicijuota Majų Kosmovizijos skleidėja Lietuvoje

IMG_9849_edited_edited.jpg

,, Į tokius dalykus visada žiūriu, kaip anglai sako, su žiupsniu druskos. Bet tuo pačiu mėgstu išbandyti; kadaise Indijoje buvau įvairių dvasinių praktikų turistė. 99% iš jų yra bulšitas, kuris limpa patikliems žmonėms. O likęs vienas procentas ima ir užgauna sielos stygas, kurių melodiją net pati bijojau išgirsti. Tai kai Santa aiškino apie mane pagal Majų kalendorių, va taip ir buvo. Egzotiška, raganiška, netikėtai taiklu. Rekomenduosiu visoms savo draugėms. Raganos supras.

— Vaiva Rykštaitė, Rašytoja

nuotr. Natalia Mastra

69557053_10214883072695021_2631484341514

,, Santa, labai ačiū tau už Majų kosmologijos konsultaciją. Jos metu atėjo labai daug aiškumo apie tai, į ką labiau atkreipti dėmesį kasdien, kur įsikvėpti, kokie dalykai/veiklos/ elementai/praktikos mane stiprina, kas vertinga ir į ką nerti sąmoningiau. Buvo labai vertingas apibendrinimas autentiškumo ir gyvenimo sričių visumos. Nuolat naudoju duotus praktinius patarimus ir jaučiu, kaip iki šiol vis pagilėja informacijos, kuria pasidalinai žinios, dar labiau aiškėja kryptis ir pasitikėjimas ja. Esu dėkinga, įkvėpta ir tikiuosi vis daugiau žmonių patirs šias Majų išminties, kurią tu perduodi, dovanas.

— Severina Špakovska, Aktorė

IMG_0224.jpg

,, Vertingiausia dovana sau - savęs pažinimas. Santa man parodė mane iš naujo. Tuomet supratau, kad turiu išgirsti ir savo dukros Majų konsultaciją. Esu labai dėkinga už šią patirtį po kurios, aš jau kitokia.”

— Inga Sinkevičienė, Fotografė

13620135_1572683139699879_73169686836428

,, Labai, labai patiko. Atrodo, kad kažkas perskaitė mane, užrašė, o tada žodžiais atgijo manimi. Bus įdomu save stebėti taikant patarimus, ką reikėtų ugdyti, kaip skleistis ir augti.”

— Monika Linkytė, Dainininkė

IMG_9858.JPG

,, Kai man svarbiu gyvenimo momentu, stovint kryžkelėje ir sprendžiant į kurią pusę eiti toliau, gyvenimas atsiunčia tokius žmones, kaip šviesios sielos ir kerinčios išvaizdos, Santą su jos neįkainojamų žinių bagažu, jautiesi apdovanota. Majų kalendorius ne tik atsakė į sielos gelmėje tupėjusius klausimus, bet ir tapo savotiška kelrode žvaigžde judant toliau. Kas labiausiai suteikė pasitikėjimo per šią sesiją yra aiškumas, detalumas, pagrindimas ir jokių burtų. Vien tikros žinios atkeliavusios iš mūsų protėvių ir atėjusios iki manęs per Santą. Ačiū yra per silpnas žodis apibūdinti mano dėkingumą Tau.”

— Anna Saveljeva, Interjero dizainerė

34452522_10216643664111785_4246115998672

,, Majų sesijos metu sužinojau daug įdomių dalykų apie save. Kažką jau intuityviai žinojau ir pritaikiau savo kasdienybėje, o kai ką atradau iš naujo. Šios žinios man padės paprasčiau ir gražiau gyventi. Esu beproto dėkingas savo draugei Annai už šią dovaną! ”

— Valerij Gigevič, Plaukų Stilistas

IMG_9733.JPG

,, Kokia naudinga, papildanti, šviesi Majų kosmovizijos sesija su Santa! Kiek daug svarbių dalykų sužinojau, patvirtinančių ką jutau ir kas buvo reikalinga man išgirsti tam, kad papildyčiau visą savęs visumą. Esu artima Pietų Amerikos tradicijoms, todėl jaučiant ryšį su šiuo žemynu man buvo didžiulis malonumas girdėti apie save iš šių Protėvių paliktų dovanų. Tiek daug išsamumo apie save iš niekur kitur dar nesužinojau, o išgirdus tam tikrus svarbius dalykus man taip palengvėjo, jog  pradėjau juos taikyti savo gyvenime iškart! Labai, labai patiko, naudinga, vertinga ir nuostabiai tikslinga! Ačiū Santai už Jos visad žaismingq, šiltq, jaukų dalinimąsi stebuklingais dalykais. ”

— Jūratė Norkutė, Sąmoningumo stovyklų organizatorė

DSC_2718.jpg

,, Maloniai, linksmai, įdomiai ir turiningai praleistas laikas. Gera buvo sužinoti apie visai kitokią sistemą, apie kurią šiaip labai sunku būtų rasti informacijos. O pati informacija gausi, labai nuodugni, tiksli, stebinanti, gili ir suteikianti peno apmąstymams keliems mėnesiams į priekį! ”

— Eglė Grigaliūnaitė, Aktorė

IMG_9724_edited_edited.jpg

,,Tiek Santos Majų konsultacija, tiek privačios jogos pamokos visiškai ištirpdė mano širdį. Esu jautri ir man labai svarbu pas kokį žmogų einu mokytis. Iš širdies gelmių rekomenduoju Santą, ji   nuostabi! Profesionali ir spinduliuojanti šiltumu, meile, džiaugsmu, supratingumu, vidine laisve. Gera semtis iš tokio žmogaus. Atkeliavau Majų konsultacijai, o pasilikau jogos pamokoms. Jaučiuosi be galo laiminga , kad mūsų keliai susitiko . O jos dėka joga man vienas gražiausių dalykų nutikusių per 2020 metus sveikame santykyje su savim. Ačiū.”

—Dovilė Martinaitytė, Fotografė

12357045_10205378727455948_1592873245750

,, Ačiū, Santa, už pažintį su dvasiniu Majų kalendoriumi. Trykštantis pozityvas, dovanų ir duotybių užtvirtinimas sau ir pasitikėjimo pliūpsnis, kad viskas mano rankose. Tiek tų dovanų ir galimybių, tik spėk įsigalinti ir panaudoti tas žinias ir stiprybes geriems tikslams.”

— Ugnė Dijokaitė, Kūrybininkė

IMG_9720_edited_edited.jpg

,, Santos Majų konsultacija, kaip puikus veidrodis maloniai atspindėjo dalykus, kuriuos viduje jau žinojau, bet kuriems taip reikėjo užtvirtinimo ir švelnaus palaikymo. Labai maloniai praleistos dvi valandos linkčiojant ir šypsantis, o giliai viduje su lengvu drebuliuku, bet kiek drąsiau, laukiant tolimesnių širdies žingsnių nurodymų. Ačiū! ”

— Fausta Miežytė, Grafikos dizainerė

7ae00a1c-e86a-43e7-b9ac-f64c8b31bbec.JPG

,, Aptūrėjau labai gražų trečiadienio vakarą su Santa - sužinojau daugiau apie Majus ir lašeliu prisiliečiau prie jų kultūros. Dvi valandos prabėgo taip greitai ir likau sužavėta, kiek Santa pasiruošė ir kaip įdomiai pasakojo apie mane. Tikrai rekomenduoju visiems, kuriems įdomu prisiliesti prie kitos kultūros, šiek tiek susipažinti su savimi, pasidaryti tam tikras išvadas ir užsikrėsti gera nuotaika. O kas man svarbiausia, kad tai buvo įkvėpimas, suteikta proga lavinti savo geras savybes ir atskleisti save visam pasauliui.”

— Agnė Šiaulytytė, Reklamos specialistė

153056819_3818566138224435_4655128720734

,, Man Santa ir viskas prie ko ji prisiliečia yra didelė šviesa. Tai, kaip ji moka pamatyti žmogų, kokio gražumo turi širdį labai, labai įkvepia. Visada žinau, kad galiu paprašyti prieglobsčio toje širdyje, jei tik jaučiu kad reikia. Iki Santos man padarytos Majų sesijos, neturėjau jokių žinių apie tai. Viskas buvo labai įdomu ir aiškiai bei detaliai pateikta, stebino kiek daug dalykų, kuriuos sako Santa jau jaučiu turinti savyje. Priėmiau kiekvieną žodį, dažnai dienos pabaigoje reflektuoju apie tai kaip man sekasi toje dienoje ir visas Majų parodytas žemėlapis labai padeda tvirčiau žengti žingsnius laimingose dienose, žinant kurioms savo sąvybėms turiu skirti daugiau dėmesio, kas yra mano stiprybės. Tai buvo ir vis dar yra labai unikali, prasminga ir naudinga patirtis.

— Ieva Krivickaitė, Karate mokytoja ir Socialinė veikėja

IMG_9716.JPG

,, Labai žavėjo kaip Santa sugebėjo surišti tiek daug Majų kosmologijos ženklo elementų į vieną gražią ir aiškią istoriją. Nustebino, kad išgirdau ne tik apie tai kaip mane perteikia mano Majų ženklas, bet kartu gavau rekomendacijas, susijusias su sveikata, kurios iš tiesų yra man jau pažįstamos. Rekomenduoju šią sesiją visiems, kurie nori pamatyti save per Majų, pagarsėjusių savo išmintimi ir žiniomis tiek matematikoje, tiek geometrijoje, tiek architektūroje, akis.”

— Kristina Kmieliauskaitė, HR specialistė

IMG_9860.JPG

,, Ačiū Santa, už nuostabų ramybės laiką, kurio man taip reikėjo! Ačiū, kad atskleidei mano prigimtį, remiantis Majų perteiktais žemės bioritmais ir cikliškumais. Sesijos metu visi taškai ant i susidėliojo. Rekomenduoju nors kartą išbandyti. Visiems pasakoju apie nuostabią sesijos patirtį! ”

— Monika Gintautė, Renginių organizatorė

unnamed_edited.jpg

,, Santos vedamos konsultacijos norėjosi klausytis dar mažiausiai porą valandų! Kiekvienam vertėtų bent išgirsti ką sako Majų kosmologija, rasti joje save ir leisti atsiskleisti savo potencialui remiantis šiomis žiniomis. O ar pritaikysite ją asmeniniame gyvenime jau jūsų nuosprendžiui, bet sužinoti - būtina! ”

— Laura Gedvilaitė, Mados tinklaraštininkė

IMG_0226.JPG

,, Wow! Iki šiol negaliu atsigauti nuo mūsų sesijos su Santa. Tai buvo visiška LIFE-CHANGING patirtis, kuri man leido dar geriau pažinti save, suprasti, kodėl esu užstrigusi situacijose, kurios man neteikia džiaugsmo bei, svarbiausia, kaip iš jų išeiti. Majų filosofija mane sužavėjo, jaučiausi lyg kažkas, stebėjęs mane visą gyvenimą, dabar nusprendė man apie mane papasakoti. Labai tikslu, įžvalgu ir jautru. Ši viena sesija man suteikė tiek daug naudingos informacijos, pateikė gausybę praktinių patarimų kaip atskleisti savo potencialą, kaip prie jo priartėti ir jį visakeriopai išnaudoti. O, žinoma, Santos šiluma, energija ir sukauptų žinių bagažas yra tik bonusas prie viso paketo. Ačiū. Labai rekomenduoju! ”

— Laura Steponavičiūtė, Hipnoterapeautė

IMG_0225.jpg

,, coming soon”

— Viktorija Matulevičienė, interjero dizainerė

IMG_9803_edited.jpg

,, Juokas – būtiniausias vaistas jūsų vaistinėlėje. o jis vienas iš mano gyvenimo “varikliukų”. Štai ką sužinojau Majų kosmologijos sesijoje pas Santą. Ir tai tik viena iš daugelio mano gerųjų savybių, gyvenimo kelrodžių, kuriuos sužinojau, o gal tiesiog “išsiryškinau” per 2val. Sesija kupina įdomių faktų, nerealių sutapimų ir vėliau pamąstymų. Visa, tai yra ir gilių žinių, nuostabios iškalbos ekspertės Santos dėka. ”

— Jūratė Kaminskienė, Restorano vadovė

foto.jpg

,, Į Majų konsultaciją žiūrėjau, kaip į  žaidimą, galbūt smagų savęs tyrinėjimą. Tačiau per dvi valandas išgyvenau visą puokštę jausmų; nuo varstančios tiesos ir einančios kiaurai save, ašarų, girdimos informacijos atmetimo, šilumos, dvasinio gylio, užsimiršimo, kur esam ir galiausiai - tikėjimo savimi. Kaip ir į aplinkinius kiekvienas reaguojame skirtingai, taip matyt ir į informaciją, padedančią pažinti save, tačiau labai gera žinoti, jog šalia yra "vedanti" Santos šypsena, patirtis ir išmintis. Labai norisi rekomenduoti šią patirtį keliautojams į save ir ne tik! ”

— Viktorija Mištautaitė, Kultūros projektų koordinatorė

IMG_9722_edited_edited.jpg

,, Labai džiaugiuosi sudalyvavusi Majų ženklo konsultacijoje. Regis prisiminiau kas esu ir per sesiją ištirpo baimė tai demonstruoti pasauliui. Galvoje dažnai girdėdavau mintis, kad reikia keistis, būti kitokia, “surimtėti”, tačiau Majų ženklas, patvirtino visas mano dovanas, duotybes būti šmaikščia, dalintis juoku ir juo užkrėsti kitus. Nuostabi patirtis, kurios metu gavau daug žinių apie save. Dabar atrodo viskas įgauna prasmę. ”

— Emilija Katauskaitė, Dainininkė

Ieva-Zigone_edited.jpg

,, Labai įdomi informacija ir labai įdomi Majų sistema. Nors tikiu, kad patys galime sukurti save, taip kaip norime, kartais įdomu giliau patyrinėti tam tikrus savo aspektus per panašias sistemas. Labai ačiū, Santai.”

— Ieva Žigonė, Lektorė ir įkvėpėja

IMG_9781_edited_edited.jpg

,, Majų konsultacija buvo išskirtinė patirtis pirmiausia dėl to, jog jaučiausi tarsi nuoga, tarsi Santa būtų apklausus mano draugus ir susidarius vaizdinį  bandytų jį nupasakoti - tai kiek sukrečia, bet drauge verčia patikėti šiame moksle slypinčiomis paslaptimis. Kartais atrodo jaučiame savyje tūnančias stirpiąsias puses, tačiau jas įgarsinus kitam, imame tuo tikėti. Drąsiai rekomenduoju tai išbandyti visiems, norintiems geriau pažinti save! Ačiū! ”

— Aistė Abromavičienė, Sistemų planavimo specialistė

Gytis Laskovas.jpg

,, Buvo daug gerų, malonių atradimų, kurių apie save nežinojau. Labai maloni ir nuoširdi Majų kosmovizijos žinovė. Po susitikimo, norėjosi dar pasidomėti Majų civilizacija. Tikrai siūlau užsiregistruoti konsultacijai. ”

— Gytis Laskovas, Aktorius

123631222_10208113287866606_844390136466

,, Majų konsultacijos patirtis leido dar labiau susipažinti su savimi, įsigilinti ir suprasti savo poelgius, reakcijas, savybes, kurias norisi sustiprinti, ir labiau suprasti - kokiu tikslu, šiame gyvenime ir šiame kūne esi.”

— Vaida Šablinskienė, Brokerė

IMG_9839_edited.jpg

,, Santa, esu be galo dėkinga už puikią Majų sesiją. Beklausydama turėjau galimybę dar geriau pažinti save ir tuo pačiu mokytis, kaip pagerinti savo gyvenimą, kaip ramiai pereiti sudėtingesnius gyvenimo vingius. Kiekvienas sakinys, kiekviena mintis buvo tikslūs. Kaip nuostabu kad gimimo data išties slepia tiek daug nuostabių dalyku apie mus. Labai ačiū  už tokią nuostabią galimybę pažinti save visapusiškai. ”

— Elona Račkutė, Studentė

shine_edited.jpg

,, Santos konsultacijos dėka suvokiau, kad Majų kosmologija yra dar vienas gilus būdas pažiūrėti į save ir savo veikimo principus kitu kampu. Gavau begalę naudingos informacijos, kuri man padėjo atrasti jungtis savyje ir aplink save, paaiškino, kodėl aplinką suvokiu būtent taip, kaip suvokiu, ir padėjo priimti sprendimą, kokia kryptimi noriu toliau eiti. Širdingai dėkoju už tokį atsidavimą ir tikrai rekomenduoju tai patirti kitiems žmonėms!”

— Aušra Paliukaitytė, Moterų klubo ,,Satori" vadovė

IMG_9802.JPG

,, Majų ženklo sesija man buvo kaip terapija. Nuėjimas į save. Išgirdau daug dalykų, kuriuos pasąmoningai žinojau, išgirdau ir daug naujų. Santa labai detaliai viską papasakoja, paaiškina, dvi valandos tiesiog praskrieja. Labai geras jausmas po to. Lyg geriau save pažinčiau.”

— Aleksandra Galeckienė, Finansų specialistė

IMG_9838.jpg

,, Žodžiai, kurie kalbėjo už visų iliuzijų. Išmintis, kurią tu, Santa, nešiojiesi, slypi tavo minties skaidrume, o būtent tai gali paliesti širdį. Ir palietė. Ir pakvietė pažinimo link. Savęs. Tikrumo. Lengvumo. Pamažu, įvyksta kažkas gražaus, už ką visada tau būsiu dėkinga.”

— Toma Norgilaitė, Interjero dizainerė

53692809_2362089393824794_51206963193918

,, Gavau nuostabių įžvalgų, patvirtinimų ir papildymo to ką esu savyje pastebėjus. Esu labai dėkinga, nes gavau paaiškinimų į savo pasąmoninius norus, polinkius. O tai leidžia prisipildyti jausmu, kad viskas su manim gerai. Tad linkiu sau rasti integraciją, to kas mane veikia pagal mano prigimtį. Nuostabiomis žiniomis praturtinai! ”

— Vika Avlasovičienė, ,,Angelo mama'' projekto įkūrėja

bottom of page