top of page

Savęs paieškos tyloje ir pasyvume 

Moterų stovykla vidinei jėgai atkurti | 2022 07 18-21 | 2022 07 22-25
Kas aš esu kai viskas aplink mane nutyla? 

Ką aš jaučiu kuomet aplanko vienatvė ir tuštuma? Ar vakarais padėjus galvą ant pagalvės jaučiu ne tik savo pasaulio svorį? Ar ant pečių nešiojuosi naštą, su kuria jau seniai susitapatinau? Ar mano vertės pagrindas produktyvumas ir išsekimas? Ar galėčiau pasikliauti tik savimi jei draugai, mentoriai, psichologai, visi, kuriais klioviausi, dingtų? Ar pasyvume jaučiuosi nieko neverta? Ar esu prisirišusi prie istorijos, kurią apie save pasakoju? Ar jaučiuosi pamiršta išgyvendama sąstingį, kuomet negirdžiu Visatos vedimo, nepastebiu ženklų, kuriais galėčiau sekti?

Šios moterų stovyklos metu, kviesime kultivuoti poilsį, sulėtinti tempą, prisijaukinti atokvėpį ir pamilti meną būti pasyvume. Brandi moteriška energija geba pakviesti mus į tylą bei savęs pažinimą per atsipalaidavimą ir pasitikėjimą savo vidiniais resursais. Gebėti save suvokti jaučiant pasitenkinimą tuom kas esi ir įgalinti vidinę jėgą kasdienėje rutinoje daug reikšmingiau nei sužibėti autentiškumu atostogų ar išskirtinių aplikybių metu. Liepos gale Šiaurys Resort virs ramybės oaze, kurioje su nuolankumu paklusime GAJOS, motinos žemės, tvarkai. Čia savo tikrąją vertę kursime vidiniais ištekliais, pažadinsime magnetizmą ir priėmimo energiją, bei įsisąmoninsime mintis, emocijas ir tikruosius troškimus. 

Šiaurys Resort Nuotr.

Vieta

,,Žemė, gamtą mylinčiam ir jos galiomis tikinčiam žmogui''

 

Taip save pristato poilsio kompleksas ,,Šiaurys'', įsikūręs ežero pusiasalyje, girios glūdumoje. Tai ,,Dome of Grace'' draugai, savo įstabia vieta, kuriantys magiją.

 

Stovyklos metu, mus pasitiks atsinaujinusi ,,Šiaurio'' erdvė.

Siaurys-2021-09-26-39.jpg
Aplinka

Labanoro Giria...

 

Šios girios apsupty ateina suvokimas, kad mums tereikia lengvo priminimo įkvėpti, akimirkai sustoti ir tam kartui mumyse kažkas nurimsta, atverdamas erdvę netobulumui ir priėmimui. Aštrus vidinio kritiko balsas virsta į vos girdimą šnibždesį ir mes prisimename, kad gyvenimas nėra lenktynės. Eiti, o ne bėgti per gyvenimą mes gimėme. 

Siaurys-2021-09-26-68.jpg
Apgyvendinimas

Poilsio komplekse, su visa pagarba miškui, įkurti Didysis ir Mažasis Šiaurys. Juose sukurtos erdvės pasirūpins jūsų viešnagės jaukumu, nepertraukiamu miegu ir pojūčiu tarytumei būtumėte namuose.

Stovyklos dalyvės dalinsis erdviais miegamaisiais ir bendromis valgomojo, virtuvės bei bibliotekos erdvėmis.   

 

IMG_2663.jpg

Akimirkos iš ,,Dome of Grace'' vasaros ir žiemos stovyklų

Mūsų poilsį globos keturi gamtos elementai

ugnis.png
Ugnis

Lukas Gužauskas, Keturių sezonų pirties įkūrėjas, sukurs baltišką ir tylą kurstantį patyrimą Baltoje Dūminėje (dar vadinamoje Švariąja) pirtyje. Aromaterapinis švaros ritualas kvies susijungti su vidinės jėgos šventykla, Saulės rezginio čakra, kuriai skirsime didžiausią dėmesį šioje stovykloje. Ugnies subtiliausia forma yra žarijų rusenimas, būtent iš jos mokysimės pasyvaus žerėjimo. 

pirtis.jpg
air.png
Oras

Tadas Baltakys, girios donžuanas bei jausmingas keliautojas, mus pakvies į jusles žadinančią pusiasalio odisėją. Įkvėpti sakų, ragauti kadagio uogų, svaigintis gailių eterniais aliejais ir pamatyti gamtą jo akimis tikra palaima. Jis turi vardus viskam su kuo prasilenkia, beržus jis vadina ,,angelėliais'', lauže virtą kavą - ,,kaprizinga ledi'', o smilkalus - ,,suaugusiųjų šaltosiomis ugnelėmis''.  Tado dėka seksime gamtos pavyzdžiu, mokysimės būti, stebėti ir sustoti. 

Siaurys-2021-09-26-52.jpg
water.png
Vanduo

Su puodeliu laukinių mėtų ir levandų arbatos, ryto užrašams būsite pakviestos ant liepto. Čia leisite vandens elemento tėkmei nunešti jus minčių eilėmis tekančia vaga. Rašymas jus lydės visos stovyklos metu, kaip savęs pažinimo praktika. Girios medžiams nusidažius auksu, saulę kviesime palydėti Valčių Romanse, kurį sukursime visos drauge išplaukusios į ežero vidurį. Suskambus mantroms suklusime ar aidas nunešė žinią kitiems krantams.

Siaurys-2021-09-26-61.jpg
6089077.png
Žemė

Labanoro girios viduryje, esančiame Tipyje įvyks holistinis vidurvasario ritualas, kuriame įgalinsime penkis gyvenimo ritmus per judesio praktiką. Žemės elementas įkūnija mūsų kūną, tad vakaro metu subtiliai kviesime išgyventi fizinio, emocinio, mentalinio, palaimos ir energetinio kūnų siuitą. Šioje kelionėje įprasminsime savo abu polius, aktyvų ir pasyvų bei pagerbsime gyvenimo cikliškumą. 

Siaurys-2021-09-26-63.jpg

Meną būti atrasime per šias praktikas

Kvėpavimo praktikos

Aš, Santa Audickaitė, ,,Dome of Grace'' įkūrėja, šioje stovykloje pasidalinsiu skirtingomis Pranayama, kvėpavimo praktikomis, kurios ugdo ramybės, susitelkimo į save įprotį. Dėka šių praktikų šarminsime kūno ph, aktyvuosime parasimpatinę nervų sistemą bei lavinsime intuiciją. Viso to nauda tai, jog išmoksite ne reaguoti, o ramiai duoti atsaką.

2G4A3975.jpg
Jogos praktikos

Stovyklos metu pasinersite į skirtingas, gamtos elementus įgalinančias, jogos praktikas: vandens elemento Ishka Vraja jogą, žemės elemento Yin ir Hatha jogą, ugnies elemento Kundalini ir Power jogą, oro elemento Vinyasa jogą bei eterio elemento Nidra (miego) jogą. Per skirtingus judesio kontrastus pažinsite ir atrasite savo stilių. Jei esate visiška naujokė jogoje tai puiki galimybė atrasti šią filosofiją.  

2G4A2359.JPG
Meditacijos praktikos

Jums užmerkus akis, stojanti tamsa yra tikrasis dabarties momentas, kuriame galite atrasti akimirkos pasitenkinimą tiesiog būti. Šios stovyklos metu turėsime mindfulness meditacijų ciklą, kuriame kursite sąmoningą ryšį su savo kūnu, juslėmis, jausmais, koncentracija, sąmone ir kvėpavimu. Sukurdamos rūpesčių nepripildytą erdvę mes leisimės į stebėtojų būseną. 

samoningumo pagrindine.jpg
Tylos praktikos

Savo verbaline kalba mes kuriame ateitį, o stojus tylai mes priimame dabartį arba gydome praeitį. Tad, ši stovykla kvies tylos praktikose atrasti išmintį žodžius vartoti sąmoningai, prisiimant atsakomybę už tai ką jie sukuria realybėje, kurioje gyvename. Atminkime, jog visa kas man nutinka ir mane paliečia yra mano kūrybos vaisius. Tereikia paklausti savęs kodėl ir kaip aš tai manifestavau? Tyloje gimsta smalsumas, kryptis, intencija, pauzė ir kvietimas užsukti į vidų.

2G4A2262.JPG
Mantrų praktikos

Šios stovyklos metu mus lydės Mantrų (sakralių žinučių) kartojimo praktikos. Garso vibracijos dėka aktyvuosime savo energetinius kanalus, sureguliuosime širdies dažnį ir subalansuosime endokrininės sistemos veiklą. Mantrų čantinimas, kaip proto nuraminimo įrankis, padeda pailsėti, susitelkti ir atrasti nuostabią saviraiškos laisvę. Būtent ši praktika ugdo gebėjimą išsakyti savo norus ar pasakyti ,,ne''.

2G4A3968.jpg
Judesio praktikos

Siekiant atrasti meilę pasyvume būtina atpažinti save skirtinguose ritmuose. Stovyklos metu jūs patirsite švelnią judesio tėkmę (floating), širdies ritmo perkusiją (staccato), audringą vidinę kūrybą (chaos), laisvą kūno išraišką (lyrical) ir išmintingą tylą (stillness). Šios ritmingos kelionės siekis iškristalizuoti išmintį, įgytą kiekviename gyvenimo cikle, nuo reikšmingų pradžių iki nostalgiškų pabaigų. Gimimas, vaikystė, paauglystė, branda ir mirtis, kiekvienas iš šių gyvenimo etapų nešą svarbią žinutę, kuri kuria mūsų vidinę, autentišką jėgą.

2G4A2040.JPG
Grožio praktikos

Pirmosios stovyklos metu mūsų atsipalaidavimu pasirūpins Gindrida Vasiliauskaitė (Gina Vas), veido ir kūno grožio puoselėjimo specialistė. Šios moters rankos geba sukurti visomis juslėmis pagardintą, euforijos pilną patyrimą, po kurio kiekviena išeina su šypsena ir švytėjimo dulksna veide. Šis holistinis veido ritualas, skatina gilų raumenų atsipalaidavimą, gerina mikrocirkuliaciją, tonizuoja bei atpalaiduoja emocinius blokus. Juk harmonija tavo viduje atsispindi tavo išorėje.  

Masažo kaina: 40 eur.

20201004_6166.JPEG
Prisilietimo praktikos

 

Antroje stovykloje ramybę įkūnyti mums padės Justina Paunksnytė. Sitgajos masažo sesijos, atliekamos personalizuotai, intuityviai atliepiant ko labiausiai tuo metu reikia kūnui bei sielai. Atlikdama masažą Justina pasitelkia Rytų terapijos bei gydomojo masažo technikas, padėsiančias jūsų kūnui paleisti susikaupusią įtampą saulės rezginio čakroje, nurimti protui ir pajusti dar daugiau meilės širdies centre. Sesija baigiama terapinės muzikos garsais, suteikiančiais galimybę dar giliau panirti į save.

 

Masažo kaina - 40 eur. 

content.studija_Sitgaja_2021.11.25-308.jpg
Muzikos praktikos

Garsas, turi nuostabų poveikį dėl savo sukeliamos vibracijos ir rezonavimo. Būtent jis kviečia mus suklusti ir tuo pačiu įsiklausyti, atpažinti atgarsį sklindantį viduje. Muzika ugdo mumyse jausmingumą, kuris sužydi kai mes sustojame. Ji tampa mūsų sėslumo palydove, todėl šios stovyklos metu leisime garsui suvirpinti tai kas būtina, siekiant atpažinti save. Jei muzika rezonuoja tavo viduje, tai reiškia, kad ji užkliudė kažką reikšmingo, o tai kas tau svarbu, formuoja tavo vidinės jėgos ašį. 

inside_violin_x_by_borda-dcbuck3-e1536814325153.jpg
Kulinarijos praktikos

Stovyklos metu mūsų harmoninga mityba rūpinsis augalinio maisto studijos ,,Sultenė" vadovė Ona Jurkšienė. Ji ne tik mus paruoš praktikoms, bet ir praves kulinarijos dirbtuves, kur visos drauge išbandysime augalinės virtuvės subtilybes. 

Kiekvienas Onos prisilietimas prie maisto kultūros pagardintas 

nuoširdžia meile. Tad, Onos sukurti skonių ir spalvų deriniai kvies sąmoningam valgymui, dėkingumo praktikoms ir gausai per kvapą ir skonį. 

103021099_1596934860480184_5620491128817934777_n.jpg
IMG_2716
IMG_2692
IMG_2719
IMG_2709
IMG_2721
IMG_2720
IMG_2691
IMG_2711
IMG_2718

Stovyklos programa

Tai tik preliminari programa, ji gali keistis stovyklos eigoje.

Data: pirma grupė 2022 07 18 - 11 21, antra grupė 2022 07 22 - 25
Kaina: 534 eur/asmeniui
Vieta: Šiaurys Resort, Labanoro giria
Atstumas: nuo Vilniaus apie 80 km. (±1h 15 min kelio).

Dalyvių skaičius ribotas.


 
Į kainą įskaičiuota:

- Apgyvendinimas (po 2 asmenis kambaryje, kuriame yra viena didelė dvigulė lova);
- Pilnas maitinimas (vegetariškas);
- Visos stovyklos programa.
Į kainą neįskaičiuota:

- Transportas pirmyn/atgal;
- Masažas;
- Jei turite spec. dietą, stovyklos kaina derinama asmeniškai. 
Stovyklai prireiks: sportinės aprangos, skaros arba maudymosi kostiumėlio pirčiai, gertuvės, jogos kilimėlio, šilto pledo, papildomo megztinio ceremonijai prie laužo (juk žinome kaip rūbai prisigeria laužo kvapu), rankšluosčio pirčiai,  šiltų kojinių. 

Dėl stovyklos klausimų kreiptis į Rūtą tel. nr. +37067615424 arba rašyti r.mikalkeviciute@gmail.com

Apmokėjimas: Pavedimu į banko sąskaitą.

Gavėjas: Santa Audickaitė

Banko sąskaita: LT377044090101969856
Bankas: SEB

Pavedimo paskirtis - Sąmoningumo stovykla


Pastaba. Atšaukus registraciją, jau sumokėtas dalyvio mokestis grąžinimas šiomis dalimis, tokiais terminais:
- likus 6-4 savaitėms iki stovyklos, grąžinama 80% visos sumos;
- likus 3 savaitėms iki stovyklos, grąžinama 50% visos sumos;
- likus 2 savaitėm iki stovyklos, grąžinama 30% visos sumos;
- likus savaitei iki stovyklos, suma negrąžinama;
Jei nedalyvavimo priežastis yra COVID-19 ir pateikiamas oficialus to įrodymas, tuomet sumos grąžinimas aptariamas individualiai. 

07.18/07.22

- Atvykimas nuo 14h

- Girios odisėja

- Susipažinimas

- Vakarienė gamtoje

- Poilsis tyloje

- Atidarymo ritualas tipyje

07.19/07.23

- Ryto puslapiai ant liepto

- Pusryčiai

- Kvėpavimo praktika

- Joga

- Mantrų praktika

- Poilsis tyloje

- Pietūs

- Meditacija

- Mentorystė

- Joga Nidra

- Vakarienė

- Pirties ritualas

07.20/07.24

- Ryto puslapiai ant liepto

- Pusryčiai

- Girios Meditacija

- Joga

- Kulinarinės dirbtuvės

- Pietūs

- Poilsis Tyloje

- Valčių Romansas

- Joga Nidra

- Vakarienė

- Kvėpavimo praktika

- Mentorystė

07.21/07.25

- Ryto puslapiai ant liepto

- Pusryčiai

- Atsisveikinimo Ritualas

- Išvažiavimas iki 13h

David Allan

,,Jūsų gebėjimas sutelkti jėgą yra tiesiogiai proporcingas gebėjimui atsipalaiduoti''

Su meile, Dome of Grace | Casa de Amor

Poilsį, tylą ir ramybę vertinančios

6089077.png
water.png
IMG_1267_edited_edited_edited.jpg

Santa Audickaitė

Jogos ir meditacijos instruktorė, majų kultūros ambasadorė, mentorė ir stovyklos organizatorė

,,Praleidusi pusę metų Centrinėje Amerikoje ir suvokusi ką ištikrųjų reiškia neskubėti ir pasikliauti Visatos vedimu, aš esu tikra, kad pasyvumas yra meilės sau pagrindas, kuriantis pasitikėjimą savimi ir vertumą. Dalyvaudama  tylos stovyklose tiek Azijoje, tiek Pietų Amerikoje pajutau, kad tikruosius savo lobynus galiu atrasti tyloje, su meile priimdama savo pasyvią formą ir gebėdama sustoti.''

  • Facebook
  • Instagram
air.png
IMG_3139.jpg

Rūta Mikalkevičiūtė

Renginių organizavimo ir žmogiškųjų išteklių specialistė

,,Tyla - tai kalbėjimo su pačiu savimi forma. Ji teka iš vidaus, nutinka tada, kai esi pasyvume, kai atsipalaiduoji, pasitiki ir įsiklausai. Tai menas ne tik girdėti, bet ir IŠGIRSTI. Man pasyvumas gimdo atradimus, suvokimus ir iššūkius."

  • Facebook
  • Instagram
air.png
water.png
IMG_2693_edited.jpg

Ona Jurkšienė

Maisto technologė, augalinės mitybos specialistė, bistro ,,Sultenė'' įkūrėja

,,Pasyvumas - tai pabuvimas su savimi, grįžimas į vidinę tylą. Šią būseną atrandu pasitelkdama kvėpavimo praktiką, kuri jau tapo svarbia mano kasdienės rutinos dalimi, per kurią susirenku tikrąją save.''

  • Facebook
  • Instagram
bottom of page