top of page

Kur slypi tavo vidinės ašies horizontai? 

Moterų stovykla gyvenimo pusiausvyrai atkurti | 2021 08 27-08 30
Šios moterų stovyklos metu, kviesime atrasti būdus kaip integruoti balansą ugdančius įpročius ir sukalibruoti vidinės ašies kompasą. Visos praktinės ir teorinės dirbtuvės skirtos jūsų darniai alchemijai tarp dviejų priešybių, vyriškos Yang ir moteriškos Yin energijų. Šių dviejų polių ir gamtos elementų pagalba įgausite žinių, padėsiančių įžeminti balansą fiziniame kūne bei atkurti pusiausvyrą tarp vyriškos ir moteriškos energijų dvasiniame kūne. Sužinosite kaip atrasti save tėkmėje bei mokėti išeiti iš nebetarnaujančių būsenų emociniame kūne ir įgalinti proto kryptį savo mentaliniame kūne.  

Jei savo pačios kūne jautiesi svetima, jei emocijų sukelta įtampa taip išvargina jog greitai pameti savo ašį, jei prioritetizuoji kitų poreikius, jei nežinai kaip atpažinti savo ribas ir jas aiškiai iškomunikuoti, jei jauti, kad esi blaškoma vidinės audros ir tavo viduje pojūtis toks, lyg du vilkai peštųsi - ši stovykla būtent TAU.
Vieta

,,Žemė, gamtą mylinčiam ir jos galiomis tikinčiam žmogui''

 

Taip save pristato poilsio kompleksas ,,Šiaurys'', įsikūręs ežero pusiasalyje, girios glūdumoje. Tai nauji Dome of Grace draugai, savo įstabia vieta, kuriantys magiją.

 

Stovyklos metu, mus pasitiks atsinaujinusi ,,Šiaurio'' erdvė.

must5.jpg
Aplinka

Labanoro Giria...

 

Kai joje matai kruopščiai išrikiuotus kamienus, tavo vidinė ašis pradeda stiebtis Šiaurės link, siekdama sugrįžti į namus, nuo ko viskas prasidėjo. Ar girdėjai apie Girios vidinį vedimą per seno miško takus? Tai kelias į pažinimą savęs per ežerus ir šaltinius, per saulės nudažomus kamienus ir meilės rūką...

must1.jpg
Apgyvendinimas

Poilsio komplekse, su visa pagarba miškui, įkurti Didysis ir Mažasis Šiaurys. Juose sukurtos erdvės pasirūpins jūsų viešnagės jaukumu, nepertraukiamu miegu ir pojūčiu tarytumei būtumėte namuose.

Stovyklos dalyviai dalinsis erdviais miegamaisiais ir bendromis valgomojo, virtuvės bei bibliotekos erdvėmis.   

 

must8.jpg
must6
kambariai I
must7
kambariai3
kambariai2

Vidinio kompaso paieškos per keturis gamtos elementus

ugnis.png
Ugnis

Stovyklos metu jūsų laukia garo palytėta Baltoji Dūminė (dar vadinama Švariąja) pirtis. Krištolinis švaros ritualas leis susijungti su Ugnies elementu, o jis simbolizuoja pokyčius, gyvenimo alchemiją, transformaciją, gydymą ir šviesą. 

pirtis.jpg
air.png
Oras

Naujai įrengtame Tipyje jūsų lauks šv. Majų ceremonija bei meditacijos ir kvėpavimo praktikos vedančios į susijungimą su Oro elementu, kviečiančiu plėsti sąmonės horizontus, įgūdžius, prikelti senas įdėjas bei išvalyti mintis. 

tipis pagrindine.jpg
water.png
Vanduo

Jūsų laisvą laiką lydės vandens elemento globa - maudynės pusiasalio ežere, vandens pramogos su irklentėmis, basų kojų pliuškenimas liepto gale, verčiant naujos knygos puslapius, o galbūt gaivus dušas po paplūdimio rakečių ar badmintono turnyro. 

pusiasalis.jpg
6089077.png
Žemė

Girios spyglių kilimas jau patiestas jūsų vaikščiojimo meditacijoms. Jis pažadins ne tik kraujotaką, bet ir suaktyvins žemės elementą ir jo svarbiausią palydovą - balansą, kuris vainikuos šią kelionę saugumu ir pasitikėjimu. 

must3.jpg

Vidinės ašies paieškos per pojūčių terapijas

Judesio Terapija

Aš, Santa, ,,Dome of Grace'' įkūrėja, šioje stovykloje pasidalinsiu nuostabios Majų kultūros įkvėptomis žiniomis apie tai kaip per judesį atrasti dėsningumą ir atkurti pusiausvyrą. Jogos ir Meditacijos praktikų metu ugdysime vidinę švarą ir poliariškumą, o Dirbtuvių metu stimuliuosime reikiamus taškus visuose keturiuose kūnuose, atkuriant sąmoningumą ir balansą. 

samoningumo pagrindine.jpg
Garso Terapija

Linas Švirinas - tai žmogus su absoliučia klausa, galintis į rankas paimti bet kurį muzikos instrumentą ir jį įgalinti dangiškai terapijai. 

Garsas yra Lino stichija, tad jis atvykęs net iš pajūrio atveš reikalingo bangavimo bei paruoš mus vidinei kalibracijai, kur muzikos vibracija palies tas stygas, kurioms bus tinkamiausias laikas.

Lino pagrindine.jpg
Muzikos Terapija

Aksomas, alchemizuotas rūkas ir jautrumas muzikai - tokiais žodžiais būtų galima pristatyti šią moterį, Moniką Juškevičiūtę (Nika Ganga). Jos balsas ir kūryba alsuoja gamta ir autentiškumu, jos kuriama muzika paliečia ir pažadina visus pojūčius. Vidinę kalibraciją, muzikos dėka, stovyklos metu mums padės pasiekti būtent Ji. 

IMG_7408_edited.jpg
Šokio Terapija

Stebėdami jos judesį dauguma praranda žadą, girdėdami jos juoką, užsikrečia juoktis kartu, o jos autentiška asmenybė palieka neišdildomą įspaudą širdyje. Ji ugninga moteris, šokėja, Latino šokių ambasadorė Lietuvoje bei šokio pedagogė, stovykloje atskleisianti kiekvienos iš jūsų minorą ir mažorą. 

Ji, tai - Sandra Saikauskaitė, kūrėja ir šokio meistrė. 

29ECFE8F-1C75-4E5C-84B9-75AED5FC5367_edited_edited.jpg
Kvapų Terapija

Botaninių kvapų degustacijų ir kvepalų dirbtuvių vedlės Tomos Vyšniauskienės aistra - kviesti į kvapą ir augalus pažvelgti iš kitokios perspektyvos, parodyti, kaip pasitelkę natūralius kvapus galime atrasti naujus sensorinius patyrimus. Stovyklos metu ši nuostabi alchemikė padės tyrinėti unikalų kvapų pasaulį bei sukurti sau balansuojančią ir 4 stichijas iliustruojančią kvapią esenciją. 

TM blur_edited.jpg
Miško Terapija

Miško vedlys Tadas - keliautojas ir nuotykių ieškotojas, gamtininkas mėgėjas bei pėščiųjų žygių organizatorius.

 

Jis stovykloje pasirūpins, kad pažintis su Labanoro giria atskleistų miško dėsningumus, žemės pusiausvyrą ir leistų pajausti miško ir tylos terapijos teikiamą naudą. 

IMG_20201120_104828_edited_edited.jpg
Lytėjimo Terapija

„Šiaurio“ pašonėje gyvena  kvalifikuota, profesionali masažuotoja/reabilitacijos specialistė - Viktorija.

Jos specializacija – giliųjų audinių masažai, skirti ne tik sportuojantiems ar patiriantiems didelį fizinį krūvį, jis taip pat tinka ir tiems, kurie jaučia nuolatinę emocinę įtampą visame kūne. 

 

Stovyklos metu galima rinktis atpalaiduojąmąjį, klasikinį arba giliųjų audinių masažą. 

1h kaina - 35 eur. 

Viktorijos pagrindine.jpg
Maisto Terapija

Stovyklos metu mūsų harmoninga mityba rūpinsis augalinio maisto studijos ,,Sultenė" vadovė Ona Jurkšienė. 

Jos specializacija – veganiška, augalinė virtuvė. Kiekvienas Onos prisilietimas prie maisto kultūros trykšta estetiškumu, spalvomis ir nuoširdžia meile. Tad, paskutinį vasaros savaitgalį Onos sukurti skonių ir spalvų deriniai kvies sąmoningam valgymui, dėkingumo praktikoms ir gausai per kvapą ir skonį. 

103021099_1596934860480184_5620491128817934777_n.jpg

Stovyklos programa

Data: 2021 08 27-08 30
Kaina: 350 eur/asmeniui
Vieta: Šiaurys Resort, Labanoro giria
Atstumas: nuo Vilniaus apie 80 km. (±1h 15 min kelio).

Dalyvių skaičius ribotas.


 
Į kainą įskaičiuota:

- Apgyvendinimas (po 2 asmenis kambaryje, kuriame yra viena didelė dvigulė lova);
- Pilnas maitinimas (vegetariškas);
- Visos stovyklos programa.
Į kainą neįskaičiuota:

- Transportas pirmyn/atgal;
- Masažas;
- Jei turite spec. dietą, stovyklos kaina derinama asmeniškai. 
Stovyklai prireiks: sportinės aprangos, maudymosi kostiumėlio, gertuvės, jogos kilimėlio, pleduko, sportbačių ir tinkamos žygiui aprangos, rankšluosčio pirčiai ir lauko maudynėms, apsauginių priemonių nuo uodų, žirklių dirbtuvėms.

Dėl stovyklos klausimų kreiptis į Rūtą tel. nr. +37067615424 arba rašyti r.mikalkeviciute@gmail.com

Apmokėjimas: Pavedimu į banko sąskaitą.

Gavėjas: Santa Audickaitė

Banko sąskaita: LT377044090101969856
Bankas: SEB

Pavedimo paskirtis - Sąmoningumo stovykla

Penktadienis

- Atvykimas nuo 15h

- Atidarymo Ritualas

- Ishka Vraja Joga

- Vakarienė

- Meditacija

- šv. Majų Ugnies Ceremonija

- Joga Nidra

Šeštadienis

- Joga Flow

- Pusryčiai

- Miško Žygis

- Vandens Pramogos

- Pietūs

- Dirbtuvės

- Yin Joga

- Dirbtuvės

- Vakarienė

- Dirbtuvės

- Meditacija

Sekmadienis

- Vinyasa Joga

- Pusryčiai

- Dirbtuvės

- Vandens Pramogos

- Pietūs

- Dirbtuvės

- Yin Joga

- Vakarienė

- Meditacija

- Pirtis

Pirmadienis

- Power Joga

- Pusryčiai

- Dirbtuvės

- Atsisveikinimo Ritualas

- Išvažiavimas iki 13h

Mieloji,

kviečiu tave autentiškai suderinti jautrias vidinio kompaso rodykles palankiam vėjui pūsti...

Su meile, Dome of Grace | Casa de Amor

Pusiausvyros puoselėtojos

6089077.png
water.png
62485614_10214492429892113_1976937961329

Santa Audickaitė

Organizatorė

,, Šios stovyklos idėja gimė stebint pusiausvyrą gamtoje. Žemės bioritmai, sezoniškumai ir cikliškumas yra jos balanso pamatas, todėl jaučiu, kad moteris tik pažinusi savo ritmą, vidinius sezonus ir ciklus gali susigrąžinti gyvenimo homeostazę. Ši vidinė pusiausvyra yra būtina sąlyga improvizacijai, pasitikėjimui bei kūrybai, būtent tai ir kviečiu atrasti.''

  • Facebook
  • Instagram
air.png
4632D9ED-56D7-4CB1-BFE7-886E91FB150E_edi

Rūta Mikalkevičiūtė

Koordinatorė/Fotografė

,, Pusiausvyra ir darna su savimi yra vidinio kompaso elementai, kurie naviguoja per gyvenimą, o tinkamai parinktos koordinatės leidžia pasinerti į savęs pažinimo ir atradimo nuotykį. Ši Moterų stovykla - tai žingsnis link vidininės ašies horizontų, kurie atvers spalvas, garsus, skonius bei jusles."

  • Facebook
  • Instagram
air.png
CV7 (1 of 1)_edited_edited.jpg

Diana Kijauskaitė

Fotografė

,, Balansas - tai svertas, kuris parodo mums, kada galime skristi, o kada  turime atsistoti ant žemės abiem kojomis. Visų mūsų užduotis - laikytis krypties, kurią mums nurodo vidinė ašis, mūsų pačių šaltinis. Kad ir kokia ta kryptis būtų - baimę paimti už rankos ir eiti kartu.''

  • Facebook
  • Instagram
bottom of page