top of page

Gyvenimo aistra per kūrybą ir improvizaciją

Moterų stovykla gyvenimo skoniui atrasti | 2021 11 26 - 11 29
Šios moterų stovyklos metu, kviesime atrasti būdus kaip integruoti kūrybiškumą ugdančius įpročius ir integruoti improvizaciją kasdieniniame gyvenime. Visos praktinės ir teorinės dirbtuvės skirtos jūsų žaismingumui ir laisvei pažadinti. Gamtos elementų pagalba įgausite žinių, padėsiančių praplėsti kūrybiškumo sąvoka ir požiūrį į save, kaip į kūrėją. Sužinosite kaip be kontrolės ir išankstinių nuostatų atrasti save tėkmėje ir pažinti savo vidinį vaiką.

Jei didžioji dalis tavo
vitališkos energijos panaudojama kontrolei, senų nebereikalingų vaikystės programų panaudojimui, įrodinėjimui, gynybai vietoj to, kad būtų nukreipta į kūrybą ir improvizaciją, šis kvietimas skirtas tau. Jei tu retai kada jautiesi įkvėpta ir žaisminga, jei pamiršai kaip aiktelėti iš nuostabos, jei nebežinai ką reiškia sustoti bei patirti momento malonumą ir tavo širdis prašosi lengvumo - ši stovykla TAU.
Vieta

,,Žemė, gamtą mylinčiam ir jos galiomis tikinčiam žmogui''

 

Taip save pristato poilsio kompleksas ,,Šiaurys'', įsikūręs ežero pusiasalyje, girios glūdumoje. Tai nauji Dome of Grace draugai, savo įstabia vieta, kuriantys magiją.

 

Stovyklos metu, mus pasitiks atsinaujinusi ,,Šiaurio'' erdvė.

151982733_209259187615505_6034808066373769825_n_edited.jpg
Aplinka

Labanoro Giria...

 

Matydama apsnigtus medžių vainikus, o nuo liepto stebėdama židinio, kuriamą šešėlių teatrą troboje pasijunti lyg pasakoje. Po pirties garuodama ugnies rūku pieši angelus sniege ir tą akimirką pajunti kaip tavo kūnas užverda kūryba ir laukine aistra gyventi,  improvizuoti, šaukti į dangų iškėlus rankas ,, Aš esu sutverta KURTI ''...

128965627_155474819660609_5659579530380360139_n.jpg
Apgyvendinimas

Poilsio komplekse, su visa pagarba miškui, įkurti Didysis ir Mažasis Šiaurys. Juose sukurtos erdvės pasirūpins jūsų viešnagės jaukumu, nepertraukiamu miegu ir pojūčiu tarytumei būtumėte namuose.

Stovyklos dalyvės dalinsis erdviais miegamaisiais ir bendromis valgomojo, virtuvės bei bibliotekos erdvėmis.   

 

must8.jpg

Akimirkos iš ,,Dome of Grace'' Vasaros Stovyklos

Kūrybos paieškos per keturis gamtos elementus

ugnis.png
Ugnis

Stovyklos metu jūsų laukia garo palytėta Baltoji Dūminė (dar vadinama Švariąja) pirtis. Krištolinis švaros ritualas leis susijungti su Ugnies elementu, o jis simbolizuoja pokyčius, gyvenimo alchemiją, transformaciją, gydymą ir šviesą. 

pirtis.jpg
air.png
Oras

Naujai įrengtame Tipyje jūsų lauks senųjų Mezoamerikos civilizacijų, Majų ir Toltekų išmintis, Santa ir Tadas praves šv. Majų ceremoniją bei pakvies susijungti su Ugnimi ir Oru per meditacijos ir kvėpavimo praktikas. Pastarasis elementas leis plėsti sąmonės horizontus, įgūdžius, prikelti senas įdėjas bei išvalyti mintis. 

teepee-tee-pee-tipis-tent.jpeg
water.png
Vanduo

Jūsų laisvą laiką lydės vandens elemento globa. Žiemos įšąlui besiruošiantis pusiasalis bei jį supantys net keli ežerai sukurs švarios, mistiškos salos erdvės pajūtį, o pradėti ūkanotus rytus ant liepto kvies garuojanti čiobrelių ir medaus arbata.

153100409_209259207615503_585077164866648414_n.jpg
6089077.png
Žemė

Girios spyglių ir sniego kilimas bus patiestas jūsų vaikščiojimo meditacijoms. Jis pažadins ne tik kraujotaką, bet ir suaktyvins žemės elementą ir jo svarbų palydovą - kūrybos amatą, kuris visos stovyklos metu liesis per dalyvių rankas bei pėdas, o taip pat rusens Labanoro gamtos apsuptyje. 

IMG_2442.JPG

Improvizacijos paieškos per meno terapijas

Holistinė Kūno Terapija

Aš, Santa, ,,Dome of Grace'' įkūrėja, šioje stovykloje pasidalinsiu nuostabios Majų kultūros įkvėptomis žiniomis apie tai kaip per judesį išlaisvinti kūrybą. Jogos ir Meditacijos praktikų metu ugdysime vidinę improvizaciją ir žaismingumą, o dirbtuvių metu stimuliuosime reikiamus taškus visuose keturiuose kūnuose, pažadinant laisvę kurti. 

samoningumo pagrindine_edited.jpg
Žaidimo Terapija

Stovykloje spektaklių nevaidinsime, BET mes žaisime! Šios dirbutvės paremtos teatro improvizacijos žaidimais,  scenos kalbos, judesio pratimais, todėl tai puiki galimybė praplėsti savo asmenybės ribas, išlaisvinti kūrybinę energiją ir pasikrauti gerų emocijų. Užsiėmimus ves kūrybiškumo vulkanas - aktorė, režisierė, teatro žaidimų vadovė, terapeutė Gintarė Čepukonytė.

118365211_100261395145567_62038100032823943_n.jpg
Muzikos Terapija

Linas Švirinas - tai žmogus su dangiška klausa, galintis į rankas paimti bet kurį muzikos instrumentą ir jį įgalinti muzikos terapijai. 

Garsas - tai Lino stichija, tad jis atvykęs net iš pajūrio atveš reikalingo ritmo improvizacijai, muzikos - kūrybai ir gongų garso - vidiniam integravimui. Per skirtingų gamtos stichijų ir muzikos instrumentų meilės šokį mes atrasime ką reiškia pasinerti į vibracijos ekstazę.

Lino pagrindine.jpg
Amatų Terapija

Leistis į sparnuotą papuošalų kūrybą stovykloje mus pakvies Lina Kačerauskienė, ,,Plunxnos'' įkūrėja. Jos užburiantis talentas -  prikelti plunksnas naujam skrydžiui ir apkabinti moteris Laisve. Kaip pati Lina sako: ,, Man Plunksnos yra filosofija, meditacijos forma, vedanti į saviraiškos teikiamą džiugesį, pasitenkinimą suteikiant galimybę kitam pasijust ne tik išskirtinai gražiam, bet ir laisvam! ''

IMG_2378 copy_edited.jpg
Juoko Terapija

Improvizacija tai noras būti smalsiam, žaismingam ir siekis pasitikėti vidiniu vedimu, būtent tai mumyse pažadins Žilvinas Beniušis - aktorius, režisierius ir pedagogas. Lietuvos Muzikos ir Teatro Akademijos dėstytojas bei Šiuolaikinės Intelektualios Klounados Teatro įkūrėjas. Žilvinas yra Juoko kultūros puoselėtojas Lietuvoje, todėl puikiai išmano kaip grąžinti gyvenimui skonį.

Žilvino Foto_edited_edited.jpg
Gamtos Terapija

Girios vedlys Tadas - gamtos donžuanas, jausmingas keliautojas ir nuotykių ieškotojas, gamtininkas mėgėjas bei pėščiųjų žygių organizatorius. Beržus jis vadina ,,angelėliais'', o verdamą gilių kavą - ,,ledi, kuri tiek kiek duoda, po to ir atsiima''. Jis stovykloje pasirūpins, kad pažintis su Labanoro giria atskleistų gamtos kūrybą, o jo vedama Tipio ceremonija leistų pajausti ugnies, girios ir tylos terapijos teikiamą naudą. 

IMG_20201120_104828_edited_edited.jpg
Lytėjimo Terapija

„Šiaurio“ pašonėje gyvena  kvalifikuota, profesionali masažuotoja/reabilitacijos specialistė - Viktorija.

Jos specializacija – giliųjų audinių masažai, skirti ne tik sportuojantiems ar patiriantiems didelį fizinį krūvį, jis taip pat tinka ir tiems, kurie jaučia nuolatinę emocinę įtampą visame kūne. 

 

Stovyklos metu galima rinktis atpalaiduojąmąjį, klasikinį arba giliųjų audinių masažą. 

1h kaina - 35 eur. 

Viktorijos pagrindine.jpg
Maisto Terapija

Stovyklos metu mūsų kūrybišku, augaliniu meniu rūpinsis ,,Sanamana. Begin Within'' įkūrėja Evelina Buzaitė. Pasak, jos virtuvę mėgstančių gurmanų: ,,Ji ypatinga meistrė, pasišventusi savo amatui ir kūrybai. '' Lėta, išjausta ir malonumo pritvinkusi alchemija jos lėkštėje visuomet lydima improvizacijos. Būtent dėl šios priežasties ši stovykla, kurioje Žaidimas užims tokią ypatingą vietą, neapsieis be tokių, gyvenimą žaidžiančių kaip Evelina. 

4_edited.jpg

Stovyklos programa

Tai tik preliminari stovyklos programa, ji keisis eigoje, nes susirenkame kurti ir improvizuoti!

Data: 2021 11 26 - 11 29
Kaina: 498 eur/asmeniui
Vieta: Šiaurys Resort, Labanoro giria
Atstumas: nuo Vilniaus apie 80 km. (±1h 15 min kelio).

Dalyvių skaičius ribotas.


 
Į kainą įskaičiuota:

- Apgyvendinimas (po 2 asmenis kambaryje, kuriame yra viena didelė dvigulė lova);
- Pilnas maitinimas (vegetariškas);
- Visos stovyklos programa.
Į kainą neįskaičiuota:

- Transportas pirmyn/atgal;
- Masažas;
- Jei turite spec. dietą, stovyklos kaina derinama asmeniškai. 
IMG_2663
IMG_2665
IMG_2664
IMG_2666
IMG_2672
Erdves (10 of 17)
kambariai3
IMG_2670
kambariai2
kambariai I
Stovyklai prireiks: sportinės aprangos, maudymosi kostiumėlio, gertuvės, jogos kilimėlio, šilto pledo, papildomos striukės ceremonijai prie laužo (juk žinome kaip rūbai prisigeria laužo kvapu), rankšluosčio pirčiai, termoso (šildančio), šiltų kojinių. 

Dėl stovyklos klausimų kreiptis į Rūtą tel. nr. +37067615424 arba rašyti r.mikalkeviciute@gmail.com

Apmokėjimas: Pavedimu į banko sąskaitą.

Gavėjas: Santa Audickaitė

Banko sąskaita: LT377044090101969856
Bankas: SEB

Pavedimo paskirtis - Sąmoningumo stovykla


Pastaba. Atšaukus registraciją, jau sumokėtas dalyvio mokestis grąžinimas šiomis dalimis, tokiais terminais:
- likus 6-4 savaitėms iki stovyklos, grąžinama 80% visos sumos;
- likus 3 savaitėms iki stovyklos, grąžinama 50% visos sumos;
- likus 2 savaitėm iki stovyklos, grąžinama 30% visos sumos;
- likus savaitei iki stovyklos, suma negrąžinama;
Jei nedalyvavimo priežastis yra COVID-19 ir pateikiamas oficialus to įrodymas, tuomet sumos grąžinimas aptariamas individualiai. 

Penktadienis

- Atvykimas nuo 16h

- Židinio istorijos

- Miško Meditacija

- Vakarienė

- Laisvas Laikas

- Atidarymo Ritualas

- Joga Nidra

Šeštadienis

- Joga/Meditacija

- Pusryčiai

- Dirbtuvės

- Laisvas laikas

- Pietūs

- Dirbtuvės

- Joga/Meditacija

- Laisvas Laikas

- šv. Ugnies ceremonija

- Vakarienė

- Refleksija

Sekmadienis

- Joga/Meditacija

- Pusryčiai

- Dirbtuvės

- Laisvas laikas

- Pietūs

- Dirbtuvės

- Joga/Meditacija

- Vakarienė

- Refleksija

- Pirties Ritualas

Pirmadienis

- Joga/Meditacija

- Pusryčiai

- Refleksija

- Atsisveikinimo Ritualas

- Išvažiavimas iki 13h

Mieloji,

kviečiu tave su lengvumu ir pasitikėjimu atrasti gyvenimo skonį per kūrybą ir improvizaciją...

Su meile, Dome of Grace | Casa de Amor

Gyvenimą žaidžiančios

6089077.png
water.png
62485614_10214492429892113_1976937961329

Santa Audickaitė

Organizatorė

,, Šios stovyklos tema gimė stebint pirmąją ,,Dome of Grace'' vasaros stovyklą. Kokios išsiilgusios kūrybos ir netikėtumų yra šių dienų moterys, kaip pasiilgusi kiekvienos siela žaidimo, lengvumo ir improvizacijos. Kaip jos ilgisi dienų, kuriose nėra kontrolės ar planavimo... Dėl šios priežasties noriu sukurti mums visoms ritualą, kuriame vidinė vedlė kūrėja galėtų nubusti, kuriame vidinis vaikas juoktųsi iki tol, kol pradeda kaisti žandai, kuriame kūryba tampa akimirkos malonumas ir kuriame dingsta laikas...''

  • Facebook
  • Instagram
air.png
4632D9ED-56D7-4CB1-BFE7-886E91FB150E_edi

Rūta Mikalkevičiūtė

Koordinatorė/Fotografė

,, Didžiausią laisvę jaučiame būdami vaikais, kada galime improvizuoti, kurti be ribų ir sienų, juoktis iki ašarų ir džiaugtis esmama akimirka. Man kūryba - tai dovana ir priemonė, kuri budina vidinį vaiką, kviečia žaisti, eksperimentuoti, atrasti."

  • Facebook
  • Instagram
air.png
CV7 (1 of 1)_edited_edited.jpg

Diana Kijauskaitė

Fotografė

,, Man kūrybiškumas – būtina gyvenimo dalis, be kurios jaučiuosi tuščia ir neišreiškianti savo vidinės paskirties. Tačiau kūrybiškumas nebūtinai improvizacija šokyje ar nutapytame paveiksle. Savo kūrybiškumą išreiškiu kasdien – rašydama, įamžindama akimirkas, taip pat gaminant, juokaujant, bendraujant bei priimant man atsiunčiamas gyvenimo aplinkybes. Iš to, ką turime, visada galime sukurti ką nors gražaus!''

  • Facebook
  • Instagram
bottom of page