top of page
IMG_3618.jpg

ĮKŪNYTA LAISVĖ

DOME OF GRACE | Moterų stovykla 

2024 m. rugpjūčio 17-24 dienomis, Maljorkoje

IMG_4094.jpg

SABROSURA

Kuboje išgirdau žodį, kuris kelionės gale tapo reiškiniu - SABROSURA (isp. maloni, skonio pilna, žavinga išraiška), atstovaujančiu tam tikrą gyvenimo filosofiją. Joje kūnas įgalina bei suteikia išraišką mūsų vidiniam pasitenkinimui. Tai fizinio ir emocinio kūnų, žemės ir vandens elementų sąjunga, kurioje drėgmė užliejanti kūną sukuria malonumo ir skonio išraiškingumo pojūčius. Kuo pratakesnė mūsų potyrių gama, tuo labiau jaučiame GYVENIMO PRASMĘ. Jei aš tikiu, kad Šaltinis esu aš, atsiranda - būties reikšmingumas, jei aš leidžiu vidinei srovei tekėti susiduriu su kryptingu tikslingumu ir jei reflektuoju kaip šioje tėkmėje jaučiuosi, pasiekiu patirties integralumą. Visa tai užpildo mūsų indą, padeda jaustis vitališkomis ir patirti SABROSURĄ.

 

Šių metų stovykla skirta žemės ir vandens elementų sinergijai iš kurios gimsta SKONIS GYVENTI. Judesys (vandens elementas) keičia chemiją fiziniame kūne (žemės elemente), o tai keičia mūsų mąstymą. Ir atvirkščiai, praplėtus pasaulėžiūrą ir isisąmoninus dalykus, keičiasi kūno kalba. Ne paslaptis, kad kūno chemija dažnai diktuoja ką mes mąstome ir kokį mentalinį paveikslą nešiojamės. Todėl per judesį mes galime keisti kūno chemiją ir PASIRINKTI kaip mąstyti. Jei mes neįsisamoniname kūno būsenų ir ženklų, dažnai pakliūname į autopilotą, autohipnozę arba mums gerai įvaldytus elgesio paternus, kurie pradeda riboti.

 

Mūsų pasąmonė (elgesio paternai, trauminiai įspaudai, emocinė atmintis) pirma kalba per kūną. Dėl to neužtenka gauti konseptualų supratimą, ar pakeisti požiūrį galvoje, mums svarbu gauti priėjimą prie pasąmonės, o tai padeda padaryti grįžimas į fizinį kūną. Vienintelis kūnas yra dabarties momente, tuo tarpu protas linkęs būti persekiojamas praeities ir blaškomas ateities. Kuo dažniau mes esame sąmoningai įsižeminusios, sutelkusios savo dėmesį dabarties momente tuo lengviau mes kuriame naujas patirtis ir pasirinkimus, kurie užkerta kelią suvokti realybę pagal senas programas. Mes neturime nuolat gyventi pasiremdamos savo išlikimo strategijomis, sukurtomis trauminių įvykių ir vis labiau įtikėti ribota istorija, kurią įpratome pasakoti apie save. 

 

Laikas ĮKŪNYTI LAISVĘ!

Su meile, Santa

JAZMINŲ OAZĖ

Kvapas yra pojūtis, kuris greičiausiai mus sugrąžina į kūną. Jis kaip emocinės atminties katalizatorius aktyvuoja tai ką mena fizinis kūnas. Kaip žinia, kiekviena kūno ląstelė turi intelektą, tad ne tik smegenyse gyvena mūsų sąmojis, juo išrėdytas visas kūnas.

 

Būtent somatinis (soma iš graikų kalbos reiškia kūną) intelektas padės mums patirti skonį, pasitenkinimo lygį, žaismingumą, laisvę, vitališkumą, pasitikėjimą savimi ir prasmę. Somatinis intelektas – tai žinojimas, kur yra kūnas erdvėje ir laike (propriocepcija), gebėjimas tinkamai reaguoti, skaityti ir suprasti kūno signalus, susijusius su fiziniais poreikiais, norais ir jausmais (interocepcija).

 

Todėl ši stovykla bus skirta FIZINIAM AKTYVUMUI, holistiniam įkūnijimui, integruotai patirčiai, funkcinei jėgai, lankstumui ir judėjimo žaismingumui.

IMG_6307.jpg
 2_edited.jpg
IMG_5899.jpg

FINCA SON SION

Pietinėje Maljorkos dalyje, nuostabaus Monte-Sion kalno papėdėje įsikūrusi FINCA SON SION. Visai šalia Viduržemio pakrantės ir poetiškų Maljorkos miestelių ši erdvė - tai autentišku stiliumi alsuojantis sveikatingumo centras, dedikuotas jogai, meditacijai ir sąmoningumo praktikoms. 

ATOKVĖPIS

Šią vietą globoja kalno viršuje esantis Monti-Sion vienuolynas, suteikiantis didingo sakralumo jausmą. Finca Son Sion skirta mėgautis alyvmedžių pavėsiu, fontanų gaiva, Viduržemio sodais bei atokvėpiu hamakuose. 

IMG_5906.jpg
IMG_4388.jpg

ERDVĖ

Finca Son Sion 30 000 kv.m. teritorijoje stovi du namai, gyvenamasis namas svečiams bei jogos shala, kurioje vyks stovyklos praktikos. Didžiausią teritoriją užima nuostabūs Viduržemio sodai ir juose įsikūrusios terasos. 

SHALA

Skliautu apgaubta ir dramblio kaulo baltumo užuolaidų glamonėmis paliesta joga shala (150 kv.m.) suteikia erdvią aplinką ir profesionalią įrangą visoms stovyklos praktikoms. Jogos metu, vėjui papūtus pasiekia gaivus jazminų dvelksmas, nes shala apsodinta jazminų krūmais. Na, o medinės grindys, slankiojančios terasinės sistemos užtikrina jaukumą ir gamtos prieglobstį. 

35.JPG
IMG_4089.jpg

ATGAIVA

Sveikatingumo centras lepintis kviečia į sūraus vandens baseiną, kuriame išlaikant maljorkietišką stilių, įrengta lounge erdvė. Tad, kasdien po judesio praktikų galėsi atsigaivinti ir pasimėgauti saulės voniomis.

JAUKUMAS

Kadangi stovyklos tema susijusi su fizinio kūno ženklų skaitymu, šiame centre rasi daugybę vietų, kur galėsi reflektuoti, praktikuoti dabarties momentą ir stebėti stulbinančio grožio saulėlydžius. 

IMG_3930_edited.jpg
IMG_0248_edited_edited.jpg

GAMTA

Centro savininkė yra kraštovaizdžio dizainerė ir šis tvaraus Botanikos sodo projektas yra jos gyvenimo aistra.  Čia rasi daug  jaukių terasų skaityti, medituoti ar ryte pasimėgauti gėlių, paukščių bei tekančių vandens fontanų idile. 

POILSIS

Stovyklos metu visos dalyvės gyvens dviviečiuose kambariuose su privačia terasa sode, atskiromis lovomis bei privačiais dušais. Viduryje savaitės bus keičiamos patalynės ir rankšluoščiai. 

21.jpeg
IMG_5876_edited.png

GAUSA

Finca Son Sion gamina savo alyvuogių aliejų, augina organiškus vaisius, turi šviežių daržovių lysves ir prisideda prie atsakingo rūšiavimo. Pats centras įsikūręs tik 2km atstumu nuo miestelio Porreres, kuriame esantis ūkininkų turgelis suteiks šviežiausius, sezoninius salos produktus. 

ILGAAMŽIŠKUMAS

Šių dienų kontekste terminas ,,longevity'' įgavo svarbią rolę - kviesti TAUSOTI SAVE.  O tai pasiekti padeda subalansuota mityba. Susipažinki su energinga, žavia, iš Italijos kilusia šefe Laura Canepuccia. Dirbanti nuostabiausiose Maljorkos vilose ir super jachtose ji su didžiuliu noru sutiko mus pamaloninti savo sukurta slow food fusion kulinarija. Pačiai Laurai maisto gaminimas yra holistinis procesas. Ruošdama kiekvieną patiekalą ji su meile ir pagarba atsirenka produktus, kurie tausoja ne tik mus, bet ir Motiną Žemę. Laura pasirūpins, kad aikčiotume iš malonumo ir skonių jūros. Kiekvienos dienos meniu bus staigmena, nes Laura paruoš autentiškus patiekalus iš tuo momentu šviežiausių produktų rastų Porreres turguje. Štai čia galite išvysti keletą, Lauros patiekalų: 

PHOTO-2024-01-11-15-11-11 2.jpg

PROGRAMA

Tai preliminari programa, atsiradus poreikiui ji gali keistis. 

IMG_5133_edited.jpg

MEDITACIJA

Aš, Santa Audickaitė, ,,Dome of Grace'' įkūrėja, šioje stovykloje pasidalinsiu Pranayama, kvėpavimo praktikomis, kurios paruoš mus meditatyviai būsenai. Gilus kvėpavimas ugdo susitelkimo į save įprotį bei padeda praktikuoti savivoką ir interocepciją. Stovykloje sukurdama rūpesčių nepripildytą erdvę pakviesiu tave panirti į skirtingas meditacijas, kurios padės atskleisti mūsų gebėjimą Būti bei atsikratyti polinkio nugrimzti į sąmoningai nesuvoktas mintis. 

JOGA

Stovyklos metu su mano vedimu kasdien pasinersi į skirtingas, gamtos elementus įgalinančias, jogos praktikas: vandens elemento Ishka Vraja jogą, žemės elemento Yin ir Hatha jogą, ugnies elemento Power jogą, oro elemento Vinyasa jogą bei eterio elemento Nidra (miego) jogą. Per skirtingus judesio kontrastus pažinsi ir atrasi savo stilių. Jei esi visiška naujokė jogoje tai puiki galimybė atrasti šią filosofiją.  Būtina atkreipti dėmesį į tai, kad ši stovykla skirta fiziniam aktyvumui, tad dienos eigoje turėsime bent dvi judesio praktikas. 

IMG_4078.jpg
IMG_3994.jpg

LOKOMOCIJA

Kartą mano mokytojas Justas Kučinskas pasidalino mintimi, kuri visiems laikams pakeitė mano požiūrį į tai kaip judu per gyvenimą - ,,Patirtis neturi sudevėti kūno''. Tad, šalia jogos turėsime sąmoningo judesio praktikas, kurios remiasi Lokomocijos (judėjimo erdvėje) principais. Mūsų aplinkos suvokimas yra tiesiogiai proporcingas savo kūno suvokimui, tad dėka mobilumo, kviesiu mąstyti visu kūnu ir nardyti po mentalinius ,,kūno žemėlapius''. Tokiu būdu plėsi kognityvinių galimybių ribas ir atrasi koordinacinį  jautrumą, o svarbiausia su žaismingumu sugrįši į natūralų judesį ir prisitaikysi prie naujų judesio scenarijų. 

MAJŲ GEOKOSMOVIZIJA

Visa stovyklos programa sudėliota pagal tą dieną vyraujantį Žemės planetos gamtos dėsnį, remiantis Majų Mėnulio Kalendoriumi.

PRELIMINARI STOVYKLOS PROGRAMA:

17d. Noj/Žemė (žinių dėsnis) -  atidarymas, įvadinė Body Intelligence sesija.

18d. Tijax/Vanduo (sveikatingumo dėsnis) -  Aquaharos terapija.

19d. Kawok/Ugnis (bendrystės dėsnis) - pilnaties ritualas sode.

20d. Ajpu/Oras (sąmoningumo dėsnis) - tylos terapija ir saulėlydžio žygis.

21d. Imox/Žemė (multisensorikos dėsnis) - turgus, masažai, aromaterapija.

22d. Iq/Vanduo (sklaidos dėsnis) - kelionė laivu, pietūs Palmoje.

23d. Akabal/Ugnis (poliariškumo dėsnis) - uždarymo ratas/fotosesija.

24d. Kat/Oras (ryšių dėsnis) - išvykimas.

IMG_0475_edited.jpg
IMG_3752.jpg

SĄMONINGUMO SESIJOS

Kiekvieną rytą prieš judesio praktikas turėsime Satsango sesijas, kas iš sanskrito kalbos reiškia bendravimą tiesoje (sat (tiesa) ir sang (bendruomenė)). Tokios sesijas plečia pasaulėžiūrą, gilina filosofiją bei padeda įgarsinti tai ką išgyvename. Satsango temas diktuos tos dienos dominuojantis  gamtos dėsnis, pagal Majų mėnulio kalendorių. 

ŽYGIS SAULEI LEIDŽIANTIS

Vieną iš dienų leisimės į žygį vakarinėje salos pakrantėje. Todėl labai svarbu pasiruošti žygiui skirtą avalynę ir aprangą. Šio pusdienio metu mūsų lauks vaikščiojimo meditacija, piknikas gamtoje, keturių gamtos elementų įgalinimas ir tylos dovanos. 

 

IMG_0232.JPG

AQUAHARA

Hara yra japoniškas žodis, reiškiantis visko centrą, judėjimo pradžią, susitelkimą. Aguahara yra japoniškas povandeninis masažas, primenantis watsu plūduriavimo terapiją. Šios terapijos metu yra daug judėjimo, svyravimų ir panirimo, o taip pat ir didžiulis susijungimas su mus supančia aplinka bei vidiniu pasauliu. Aquaharos tikslas apjungtumas ir vienio pojūtis.

IMG_0233 2.jpg
IMG_4753.jpg

PILNATIES RITUALAS

Rugpjūtis ypatingai stiprus mėnuo, nes jo metu mes gauname daugiausiai energijos iš saulės, tad galime ypatingai aktyvuoti augimo ir progreso polį. Neveltui išvyksime vos praėjus Žolinių šventei (vaisingumo simbolį baltų kultūroje), kuomet visa gamta pasiekia savo gausos piką ir sunoksta. Stovykloje turėsime nuostabią galimybę švęsti Pilnaties ritualą.  Pilnatis tai sunokimo fazė, mirties (pabaigos) ir atgimimo laikas, kuomet turime nuskabyti derlių kol jis saldus ir nepalikti jo pūti, nes kitu atveju tampame traša kitiems. Pilnatis mus moko laiku atsisveikinti ir neprisirišti, o leisti ciklams tekėti. 

IMG_0235.JPG

MASAŽAI, AROMATERAPIJA

Siekiant dar labiau susijungti su žemės elementu ir fiziniu kūnu šios stovyklos metu į vilą atvyks keletas masažo specialistų. Dalyvės galės rinktis kokio masažo tuo metu pageidauja: Hawaiian Kahuna/Lomi Lomi, aromaterapinio, giluminių raumenų ar atpalaiduojančio. Masažai vyks privačioje vilos sodų erdvėje, po atviru dangumi. 

KELIONĖ LAIVU

Įpusėjus stovyklai mūsų lauks atradimų pilnas, keturių valandų pasiplaukiojimas po Maljorkos krantus. Kelionės eigoje sustosime įlankose pasimaudyti, užkąsti, pasimėgauti vandens mėliu ir saule. Laive bus asmeninis kapitonas, geriamo vandens, užkandžių, o svarbiausia puiki nuotaika ir daug saulės.

IMG_0230.JPG
IMG_0416.JPG

SANTUARI DE CURA

Po stovyklos dvi dienas Maljorkoje turėsime laisvą programą, kurios metu pažinsime salą. Įsikursime nuostabiame viešbutyje „Santuari de Cura“, buvusiame vienuolyne. Šis viešbutis įsikūręs ant kalno pačiame Maljorkos salos centre, už 5 km nuo Randos miestelio, žaliuojančios gamtos apsuptyje. Jame turėsime nuostabias vakarienes saulei leidžiantis ir jei norėsime galėsime ankstų rytą stebėti kaip kyla saulė. 

CALA MESQUID KOPOS

Susijugti su stovyklos gamtos elementais: žeme ir vandeniu, pirmą dieną atvyksime į šiaurinę salos dalį. Kaip ir mūsų jausmų krantai ir kūno galimybės gali driektis kilometrus, taip ir vienu gražiausiu laikomas salos paplūdimys driekiasi  savo mėliu, kopomis ir baltu smėliu. Iš lėto žengdamos mediniu paplūdimio taku, čia mes atvyksime pasilepinti saule ir atsigauti po skrydžio. 

IMG_0240.JPG
IMG_3987_edited.jpg

ALYVMEDŽIŲ SAUGOMA TYLA

Savo verbaline kalba mes kuriame ateitį, o stojus tylai mes priimame dabartį arba gydome praeitį. Tad, tylos praktikose kviesiu atrasti išmintį savo pasirinkimuose, prisiimant atsakomybę už tai ką jie sukuria realybėje, kurioje gyveni. Atminkime, jog visa kas man nutinka ir mane paliečia yra mano kūrybos vaisius. Tereikia paklausti savęs kodėl ir kaip aš tai manifestavau? Tyloje gimsta smalsumas, kryptis, intencija, pauzė ir kvietimas užsukti į vidų.

MEILĖS KOMPASAS

Visos stovyklos metu mus lydės praktikos, kuriose ugdysime atjautą, meilę, žmogiškumą, švelnumą, o svarbiausia nuoširdumą. Tad, kiekviena dalyvė bus PAMATYTA, IŠGIRSTA ir apsupta apkabinimais bei dėmesiu. 

IMG_0451_edited.jpg
IMG_5701_edited.jpg

ŽAISMINGUMAS

Į šią kelionę kartu su savimi būtinai pasiimki ir vidinio vaiko žaismingumą, nes kvailioti, dūkti ir maivytis turėsime visas sąlygas. Su lengvumu, o svarbiausia be susireikšminimo leisime dienas tam, kad pajaustume ką reiškė vaikystėje mėgautis LAISVE GYVENTI. 

FOTOSESIJA

Kiekviena dalyvė stovyklos metu gaus asmeninę mūsų nuostabios fotografės Astos Rekstytės fotosesiją. Maljorka itin pažadina moterišką pradą, kūrybą bei atskleidžia tikrąjį moters grožį, tad tai puiki proga pamatyti SAVE IŠ NAUJO, gyvybės pilnomis akimis. 

Po stovyklos Asta paruoš ir kiekvienai atsiųs 5 kadrus iš fotosesijos bei stovyklos eigos. 

IMG_0252_edited.jpg
IMG_0250_edited.jpg

PALMA DE MALLORCA

Po pasiplaukiojimo su laivu, jachtų pakrantėje mūsų lauks vakarienė ir saulėlydžio paliesta vakarinė Palma de Mallorca. Sostinėje praleisime trejetą valandų, tad nors trumpam pajausime miesto energiją, o po to vėl sugrįšime į savo rojaus kampelį - vilą Son Sion. 

PAŽINTINĖS SALOS PRAMOGOS

KAINA

Data: 2024 08 17-24
Trukmė: 7 dienų stovykla (+2 papildomos laisvos dienos po stovyklos)
Kaina:
SOLD OUT
Vieta: Finca Son Sion, Majorka, Ispanija

Dalyvių skaičius ribotas.


 
Į kainą įskaičiuota:

- Apgyvendinimas (po 2 asmenis kambaryje, kuriame yra dvi atskiros lovos);
- Maitinimas tris kartus per dieną (pesketariškas
);
- Visos stovyklos programa, kuri vyks sveikatingumo centre.
Į kainą neįskaičiuota:

- Lėktuvo bilietai pirmyn/atgal  (± 250-300eur);
- Dviejų papildomų 
pažintinių dienų nakvynė (±120eur) bei maitinimas;

- Transportas visos stovyklos metu (±150eur)
- Papildomos pramogos laisvu laiku už centro ribų;
- Viena vakarienė
ir pietūs stovyklos metu kai būsime ne viloje;
- Masažai.

Stovyklai prireiks: vėduoklės, skaros sedėjimui ant žemės, kepurės, apsauginio kremo nuo saulės, užrašų knygelės, rašiklio, sportinės aprangos, maudymosi kostiumėlio, chalato diržo (judesio praktikoms), gertuvės, jogos kilimėlio (jei norite asmeniškai praktikuoti lauke, vidaus naudojimui kilimėliai bus suteikti), šiltesnio džemperio rytais, rankšluosčio baseino zonai, tualetinių reikmenų. 

 

Dėl stovyklos klausimų kreiptis į mane whatsapp +37062605520 arba rašyti domeofgracelt@gmail.com

Bendrai stovyklos komunikacijai bus sukurta Whatsapp grupė, kur visos dalyvės galės užduoti rūpimus klausimus. 

 

Dalyvavimas stovykloje patvirtinamas atlikus visos sumos pavedimą į banko sąskaitą. Esant poreikiui galimas apmokėjimas dalimis susitarus asmeniškai.

 

Gavėjas: Santa Audickaitė

Banko sąskaita: LT377044090101969856

Bankas: SEB

Pavedimo paskirtis - Sąmoningumo stovykla

 

Pastaba. Atšaukus registraciją, jau sumokėtas dalyvio mokestis grąžinimas šiomis dalimis, tokiais terminais:

- likus 5 savaitėms iki stovyklos, grąžinama 70% visos sumos;

- likus 4 savaitėms iki stovyklos, grąžinama 50% visos sumos;

- likus 3 savaitei iki stovyklos, suma negrąžinama;

KOMANDA

PQfmqSdw.jpg
IMG_7362.JPG
PHOTO-2024-01-11-15-11-11 3.jpg

Santa Audickaitė

Neuroedukatorė, Jogos ir meditacijos mokytoja

Asta Rekstytė

Fotografė ir stovyklos koordinatorė

Laura Canepuccia

Kulinarijos Meistrė

bottom of page